Donez capac far stanga 6n2

Pentru cei generosi, fie-va mila si dati ce aveti "pe stoc"! Multumim

Donez capac far stanga 6n2

Postby ratza_69 » Thu Sep 15, 2011 5:18 am

Donez capac far stanga 6n2 marca Valeo. Donatorul trebuie sa fie membru de cel putin 1 luna la data postarii anuntului.
Last edited by ratza_69 on Fri Sep 16, 2011 7:47 pm, edited 1 time in total.
6n2 1.4 tdi
ratza_69
1st gear
1st gear

Re: Donez capac far stanga 6n2

Postby cristilici » Fri Sep 16, 2011 10:19 am

stanga din pozitia de sofer, sau stanga cum stai fata in fata cu masina?
VW Polo Edition, 2001, 1.0 MPI, AUC
cristilici
Relanti
Relanti

Postby ratza_69 » Fri Sep 16, 2011 7:32 pm

Completare anunt: provine de la un far marca Valeo. Oare la masinile produse pentru Europa volanul este pe stanga raportat la pozitia masinii sau pe dreapta cu stai in fata masinii? Far stanga adica pe partea soferului. Garnitura este in stare buna. Recunosc faptul ca sunt surprins de intrebare si dupa o zi plina de astfel de intrebari nu pot raspunde altfel. Tu din ce parte a Terrei privesti? Vezi crucis? Daca cel ce se uita la masina sufera de strabism s-ar putea ca raspunsul meu sa nu il lamureasca. Iti multumesc ca postezi doar ca sa ai un numar mare de posturi si sa dai bine in statistica. In incercarea de a-ti anticipa urmatoarele intrebari imi permit sa fac urmatoarele precizari: nu ofer garantie si nici nu asigur montajul. Taxele de expeditie (daca este cazul) sunt in sarcina donatarului. Nu stiu cati km are capacul si nici cati proprietari a avut inainte. Singura varianta cromatica este negrul si nu, nu are nici un fel de optiuni. Iti stau la dispozitie pentru orice alte informatii care te-ar putea determina sa accepţi sau nu o oferta de donaţie. Iti doresc ,,succesuri'' si te rog fa-mi niste ,,serviciuri'' si nu mai polua topicul cu tembelisme. Te-am pupat golan mic...
6n2 1.4 tdi
ratza_69
1st gear
1st gear

Postby alinmeme » Sat Sep 17, 2011 6:23 am

Vad ca si forumul asta se strica ... relaxativa , lasati rautatea . Forumul asta nu ii facut pt chesti deastea.
polo sold :( 0752548340 opel corsa 1.2 16 v 75 bhp :)
Image
alinmeme
2nd gear
2nd gear

Postby barabas » Sat Sep 17, 2011 7:31 am

Nu, forumul nu s-a umplut de "rautacizme"

Faza este urmatoarea si este bine sa clarificam: absolut toate reperele pe o masina se calculeaza "steering-wise', adica raportat numai la pozitia la volan, nu privita masina din lateral/dorsal/fata/avion/elicopter. Farul stang este cel de pe partea stanga (partea cu volanul), oglinda stanga la fel, oglinda dreapta este cea opusa volanului, etc.

Sa va zic in schimb ce greu am identificat o piesa care se pune pe partea stanga/scaunul stang/masina cu volan pe partea stanga. HORROR. Era "outter left/left side/LHD". Noi am comandat "inner left/left side/LHD" si mi-a venit alt ornament, care este in oglinda celui pe care il doream eu. :animals-panda: :animals-panda:
Masina e suma defectelor sale
VW POLO 1,4 TDI

tdi rulz :)
barabas
2nd gear
2nd gear

Postby cristilici » Mon Sep 19, 2011 10:43 am

ratza_69 wrote:Completare anunt: provine de la un far marca Valeo. Oare la masinile produse pentru Europa volanul este pe stanga raportat la pozitia masinii sau pe dreapta cu stai in fata masinii? Far stanga adica pe partea soferului. Garnitura este in stare buna. Recunosc faptul ca sunt surprins de intrebare si dupa o zi plina de astfel de intrebari nu pot raspunde altfel. Tu din ce parte a Terrei privesti? Vezi crucis? Daca cel ce se uita la masina sufera de strabism s-ar putea ca raspunsul meu sa nu il lamureasca. Iti multumesc ca postezi doar ca sa ai un numar mare de posturi si sa dai bine in statistica. In incercarea de a-ti anticipa urmatoarele intrebari imi permit sa fac urmatoarele precizari: nu ofer garantie si nici nu asigur montajul. Taxele de expeditie (daca este cazul) sunt in sarcina donatarului. Nu stiu cati km are capacul si nici cati proprietari a avut inainte. Singura varianta cromatica este negrul si nu, nu are nici un fel de optiuni. Iti stau la dispozitie pentru orice alte informatii care te-ar putea determina sa accepţi sau nu o oferta de donaţie. Iti doresc ,,succesuri'' si te rog fa-mi niste ,,serviciuri'' si nu mai polua topicul cu tembelisme. Te-am pupat golan mic...

1. Eu nu am stiut ca raportarea se face numai din pozitia soferului
2. Daca te uiti la posturile mele o sa vezi ca nu postez sa ma aflu in treaba sau sa-mi creasca nr. de posturi. La fel si cu restul presupunerilor tale, sunt gresite.
3. Restul mesajului tau nici nu are rost sa-l comentez. Hai, fugi sa-ti iei pastilele.
VW Polo Edition, 2001, 1.0 MPI, AUC
cristilici
Relanti
Relanti

Postby alinmeme » Mon Sep 19, 2011 3:21 pm

cristilici BIG LIKE!!! :clap: . Astfel de atitudini nau ce cauta pe forum :x
polo sold :( 0752548340 opel corsa 1.2 16 v 75 bhp :)
Image
alinmeme
2nd gear
2nd gear

Postby hhhrobi » Mon Sep 19, 2011 3:33 pm

Sa ne oprim aici zic eu. Daca cineva e interesat de acest produs e liber sa posteze.... restul sunt liberi sa se abtina!
VW Polo 6N2, Motor AUA, 75 CP
hhhrobi
5th gear
5th gear

Postby BEBE » Wed Feb 20, 2013 12:58 pm

mai este valabil anuntul?
Polo 1, 4 AUD 44Kw
BEBE
Relanti
Relanti

Return to Donatii / Prestari servicii